Belépés a fiókjába

Felhasználó név
Jelszó
Emlékezzen rám

Fiók készítése

A (*)-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!
Név
Felhasználó név
Jelszó
Jelszó ellenőrzése
Email
Email ellenőrzése
 • Mecséri dunapart

  Településünk közvetlen közelében húzódik a Mosoni Duna, mely festői szépségű tájaival ejti rabul az ideutazókat.

 • Rigó Puszta

  Településünk közvetlen közelében található "Rigópuszta" mely a Szigetköz, és a Fertő Hanság nemzeti park közt terül el, itt megtalálóhatóak hazánk őshonos állatai, izletes ételeket, és hangulatos kikapcsolódást kínáló "Puszta Csárda"

 • Ladikos Fesztivál

  Minden évben megrendezésre kerül a mára már nemzetközi hírnevűvé nőt Ladikos Fesztivál melyet településünkön a Mosoni-Duna festői szépségű környezetében rendeznek meg...

 • Turisztika

  Településünkön a Duna partján a kikapcsolódásra vágyók számos szálláshely közül választhatnak...

TOP-4.1.1-16 „Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése” Kiemelt

Értékelés:
(0 szavazat)
Írta:  Kategória:: Híreink, információink

 

 

TOP-4.1.1-16 „Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése”

 

 

Pályázati konstrukció: TOP-4.1.1-16 „Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése”

 

Projekt azonosítószáma: TOP-4.1.1-15-GM1-2016-00008

 

Projekt címe: Egészségügyi alapellátás fejlesztése Mecséren

 

Kedvezményezett neve: Mecsér Község Önkormányzata

 

Kedvezményezett címe: 9176 Mecsér, Fő utca 1.

 

Konzorciumi partner: Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzati Hivatal

 

Elnyert támogatás: 24.478.333 forint

 

Támogatás intenzitása: 100%

 

Finanszírozó alap: ERFA

 

Projekt célja és tartalma: A projekt célja a mecséri egészségügyi alapellátás (vegyes háziorvosi ellátás, védőnői és iskola-egészségügyi ellátás) színvonalának növelése a Mecsér, Fő u. 4. szám alatti épület felújításával és akadálymentesítésével. A projekt eredményeképpen az egészségügyi alapellátáshoz való hozzáférés javul, az épület felújítása után megfelel a kor elvárt színvonalának, minőségi elvárásainak, figyelembe véve a település adottságait és igényeit. Az akadálymentesítés megvalósítása érdekében átalakításra kerül a külső rámpa, az épületen belül kialakításra kerül egy akadálymentes mosdó és a telekhatáron belül elkészül egy akadálymentes parkoló. Specifikus cél továbbá az eszközpark megújítása és bővítése, melynek köszönhetően új szűrővizsgálatok elvégzésére nyílik lehetőség. Ennek eredményeképpen javulnak az egészségügyi alapellátás feltételei, szélesebb körű lesz a településen elérhető prevenciós tevékenységek köre, valamint idővel javulnak az egészségügyi mutatók és növekszik a település népességmegtartó ereje.

 

Közreműködő szervezet: Magyar Államkincstár Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatósága

 

Projekt zárása: 2019. január 20.

 

Megjelent: 1045 alkalommal Utoljára frissítve: Kedd, 12 Szeptember 2017 18:20
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Monthly Newsletter

Keep up to date on the latest from our network:

Connect with us

Közérdekű információk